טיפול בכתף קפואה

כתף קפואה, מתארת מצב בו קופסית מפרק הכתף,  הרקמה המקיפה את מפרק הכתף, הופכת להיות דלקתית, נוקשה ומלווה בצמיחה של התדבקויות, המגבילות  את התנועה וגורמות לכאבים כרוניים.
המאפיינים באים לידי ביטוי בעיקר, בכתף מתוחה ונוקשה, בכאב וירידה בטווחי התנועה בכתף.
הכאב מופיע בשלבים הראשונים, בעיקר בלילה ובזמן הרמת הזרוע, סירוק השיער וכד'.
בשלבים מאוחרים יותר, הכאב הופך קבוע ואינו קשור לתנועה או שימוש בכתף. הוא מוחמר גם בתנועה הקלה ביותר. לכן, הסובלים מכתף קפואה, מעדיפים לא להניע את האיבר מחמת הכאב הבלתי נסבל.
דרכי טיפול מוצעות:  פיזיותרפיה, עיסויים, תרופות שונות, הזרקת סטרואידים למפרק הכתף ובמקרים חמורים אפילו טיפול ניתוחי, על מנת לעזור בשיחזור טווח התנועה בכתף.

ההומאופתיה הקלאסית מסייעת גם במצב של כתף קפואה.

עפ"י ההומיאופתיה הקלאסית, לקיחת הרמדי (הכנה הומאופתית)  המותאמת אישית, תביא  לחיזוק כוחות הריפוי הפנימיים, ותאפשר לאדם הסובל מכתף קפואה ומהבעיות הנלוות אליה (פיזיות ורגשיות), לעבור תהליך של שינוי אשר יביא לריפוי.
הטיפול ההומיאופתי הינו תהליך. הריפוי נעשה  באמצעות לקיחת רמדי (הכנה הומאופתית) המתאימה ביותר לאדם הפונה והמותאמת  לו אישית. הרמדי תטפל בשורש  הבעיה ובכך תסלק את הסימפטומים.
הרמדי ההומאופתית המותאמת אישית, אינה ממכרת ואינה גורמת  לתופעות לוואי.

כהומאופתית קלאסית אתשאל את הפונה אלי תשאול מעמיק, ואחפש את המקור לסימפטום. הרמדי ההומיאופתית המתאימה ביותר, תחזק את כוחות הריפוי, תטפל בשורש הבעיה  ותשפר את הבריאות הכללית ואת איכות החיים.

דוגמא: אשה כבת 50 אשר הגיעה אלי עם כתף קפואה, סובלת מכך כשנה. הכאבים עזים ובלתי נסבלים. בתקופה האחרונה, היא חשה כאב עז גם כשהיא לא הניעה את הכתף.
הכאבים  החלישו אותה ופגעו בתפקוד היום יומי שלה בעבודה וגם בבית. היא קיבלה פיזיותרפיה ועיסויים, אך ההקלה היתה זמנית. היא קיבלה כדורים נגד דלקת, אך גם הם רק הקלו לזמן קצר בלבד. כאשר הרופא הציע לה לקבל זריקות של סטרואידים לכתף, היא החליטה להגיע אלי.
לאחר תשאול מעמיק  ולקיחת הרמדי המתאימה לה ביותר, שהותאמה לה אישית, התחיל שינוי הדרגתי של הפחתה בכאב  והגדלת טווח התנועה. לאחר כ – 4 חודשים, הכאב חלף לחלוטין, טווח התנועה חזר לקדמותו והכתף נרפאה. היא חזרה לתפקוד מלא הן בבית והן בעבודה.

כהומאופתית קלאסית אקשיב לבעיותיכם במלוא תשומת הלב, ואלווה אתכם במסירות   בתהליך החזרה לבריאות שלמה ובהשבת האיזון הפנימי שלכם.